بازگشت

مرکز آموزش پاساجت

در این بخش می توانید آموزشهای ویدیویی متنوع با موضوع استفاده از سامانه پاساجت یا بهبود وضعیت کسب و کار خود را مشاهده کنید

در این فیلم با بخش ها و امکانات مختلف در سایت ساز و فروشگاه ساز پاساجت آشنا می شوید. داشتن یک تیم حرفه ای و امکانات ویژه برای طراحی سایت در قدم اول به شما کمک میکند تا طراحی وبسایت خود را به سادگی شروع کنید.
طراحی سایت بدون کدنویسی و دانش فنی را شروع کنید. ثبت نام در سایت ساز و فروشگاه ساز پاساجت به سادگی ساخت یک صفحه در اینستاگرام است. کافیست فقط شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.
معرفی پنل مدیریت طراحی سایت پاساجت
در این فیلم می آموزید که چگونه چیدمان المان ها را در صفحه اصلی وطراحی سایت خود انجام دهید. اولین صفحه ای که مخاطب شما میبیند صفحه اصلی است پس در طراحی سایت خود تمام سلیقه خود را به کار ببندید.
برای نمایش محصولات منتخب در صفحه اصلی سایت یا فروشگاه آنلاین خود می توانید مراحل آموزش داده شده در این فیلم را دنبال کنید. برای طراحی سایت فروشگاهی یکی از نیازهای مشتریان دسترسی سریع به محصولات می باشد.
ثبت رایگان دامنه اختصاصی com، org یا هر پسوند دیگر در پاساجت ممکن است. همچنین میتوانید دامنه ی رایگان خود را نیز تغییر دهید. با دیدن این فیلم با تمام این تنظیمات آشنا می شوید. بعد از طراحی سایت آدرس وبسایت یکی از ارکان مهم کسب و کار آنلاین میباشد.
در طراحی سایت یکی از مهمترین گامها افزودن محصول جدید، و تکمیل محصولات سایت میباشد. در طراحی سایت عکس محصولات از مهمترین ویژگی های طراحی سایت میباشد و همزان باکیفیت بالای مورد نیاز ، سایز عکس ها باید کوچک باشد تا وبسایت شما سبک باشد و سریع بارگذاری شود. در طراحی سایت اسم عکس ها با کلمه کلیدی شما یکسان باید باشد.
تنظیمات درگاه بانکی در طراحی سایت یکی از الزامات ایجاد کسب و کارهای آنلاین می باشد. در سایتساز پاساجت و پاساژ آنلاین این مسیر به سادگی اتفاق می افتد.
آموزش استفاده از پوز سیار مجازی یکی از موارد مورد نیاز در کسب و کارها داشتن پوزسیار میباشد یکی از روش های پرداخت و دریافت پول در تمام کسب و کارها ست.
آموزش مدیریت و استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در طراحی سایت نکته قابل ملاحظه ارتباط با سایر شبکه های اجتماعی و پیام رسان هاست. در پلتفرم سایتساز پاساجت با ساختار کارت ویزیت الکترونیکی در طراحی سایت این امکان برای شما ایجاد شده تا لینک اختصاصی خود را داشته باشید . این لینک قابل ارسال با پیامک و یا در شبکه های اجتماعی و یا حتی چاپ به صورت کیوآر کد قابل اسکن از راه دور بر روی کارت ویزیت و یا کاتالوگ و یا بیلبورد و تابلو محل کسب و کار شماست.
ثبت ای نماد e-namad در پاساجت بعد از طراحی سایت وقتشه به کسب و کارت و وبسایتت اعتبار بدی تفاوت پیج اینستایجاد کنید.اگرامی و وبسایت در همین اعتبارها و اطمینان خرید مشتری میباشد. با گرفتن اینماد یا همون نماد اعتماد الکترونیک به سایت فروشگاهی خود اعتبار بیشتری میدی و مشتری حس اطمینان از خرید را تجربه میکنه . و در مرحله بعد با داشتن درگاه بانکی و پوز سیار مجازی سرعت و راحتی در پرداخت را تجربه کنید.
هنوز قانع نشده اید ؟ امتحانش مجانیه
رایگان تستش کنید