ایده برای طراحی سایت فروشگاهی و کسب درآمد از سایت.

ایده برای طراحی سایت فروشگاهی و کسب درآمد از سایت.

ایده همه چیز نیست...!

اول از همه باید توجه داشته باشید که، ایده به تنهایی اهمیت آنچنانی ندارد!! تا دلتان بخواهد میشود ایده داد!  ولی چیزی که بیش از همه چیز اهمیت دارد این است که از کجا شروع کنیم و چگونه آن ایده را پیاده سازی نماییم. ابتدا باید مشخص کنید که قصد فروش چه چیزی را دارید! به عنوان مثال اگر قصد فروش لپ تاپ را دارید، در صورتی که از همان اول کار انواع برند و مدل های مختلف رو داخل فروشگاه اینترنتی خود جا بدهید، احتمال اینکه به شکست و بن بست بخورید خیلی زیاد است!... چراکه باید روی یک چیز خاص و تخصصی تمرکز کنید...

با این ۷ ایده طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی بزن و پول در بیارید

به دنبال یک ایده جالب برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و یا طراحی سایت فروشگاهی میگردید؟

با این 7 ایده طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی بزن و پول پارو کن

در  این مقاله ۷ تا از بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی با طراحی سایت حرفه ای رو به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. قبل از خواندن مقاله قلم و کاغذتان را آماده کنید!!

شاید این ایده ها اولین قدم شما برای ورود به دنیای شگفت انگیز کسب درآمد از دنیای وب و طراحی سایت باشد!

دیگر وقت آن رسیده تا شما هم دست به کار شوید و از قافله درآمدهای میلیونی از این فضا عقب نمانید! آن ها توانسته اند چرا شما نتوانید؟

اما برای شروع اولین قدم  پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها مطاله کنید ... شاید جرقه ای در ذهنتان زده شد!

طراحی سایت بدون کدنویسی با پلتفرم طراحی سایت فروشگاهی پاساجت

ایده همه چیز نیست...!

اول از همه باید توجه داشته باشید که، ایده به تنهایی اهمیت آنچنانی ندارد!! تا دلتان بخواهد میشود ایده داد!  ولی چیزی که بیش از همه چیز اهمیت دارد این است که از کجا شروع کنیم و چگونه آن ایده را پیاده سازی نماییم. ابتدا باید مشخص کنید که قصد فروش چه چیزی را دارید! به عنوان مثال اگر قصد فروش لپ تاپ را دارید، در صورتی که از همان اول کار انواع برند و مدل های مختلف رو داخل فروشگاه اینترنتی خود جا بدهید، احتمال اینکه به شکست و بن بست بخورید خیلی زیاد است!... چراکه باید روی یک چیز خاص و تخصصی تمرکز کنید...

مثلا فقط لپ تاپ های ایسوس! یا حتی تخصصی تر از این یعنی فقط روی مدل های ویووبوک وزنبوک کار کنید، اما خیلی دقیق و تخصصی! این گونه شما فقط روی دو سری لپ تاپ به همراه تمام وسایل جانبی که لازم دارند کار می ‌کنید. از طرفی مشتری هوشمند دنیای امروز وقتی به صورت جدی قصد خرید یک محصول رو داشته باشد، ناخودآگاه سمت فروشگاه یا سایتی میرود که به طور تخصصی روی یک محصول خاص تمرکز دارد و میتواند اطلاعات دقیق و راهنمایی تخصصی تری ارائه دهد.

در ادامه مقاله چند ایده سایت فروشگاهی تخصصی یا به اصطلاح "گوشه بازار" نیش مارکتینگ رو به شما عزیزان معرفی می کنیم

پول پارو کن درخانه پول دربیار

طراحی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل یا طراحی سایت فروشگاهی کامپیوتر

اگر توجه کرده باشید بین طراحی سایت فروشگاهی  لوازم جانی موبایل و طراحی سایت فروشگاهی کامپیوتر از حرف ربط "یا" استفاده کرده ایم، این یعنی همانطور که گفته شد روی یه موضوع، تخصصی تر کار کنید تا مشتری خاص خود رو جذب کنید و حتی تخصصی تر اینکه فقط روی لوازم جانبی یه برند خاص مثلا طراحی سایت فروشگاهی گوشی های شیائومی کار کنید! کلا کاربران، موبایل و یا لپ تاپ خود را یک بار برای چندین سال استفاده خریداری میکنند ولی خرید لوازم جانبی چیزی است که همیشه به آن نیاز دارد! پس این ایده جای کار زیادی دارد...

طراحی سایت فروشگاهی وسایل آرایشی بهداشتی

ظاهر چیزی است که این روزها مردم به آن بیشترین اهمیت را میدهند!! همانطور که میدانید مصرف لوازم آرایشی در ایران بسیار بالاست!  بنابراین وقت گذاشتن روی این موضوع هم ارزشمند است و به شدت جای کار دارد... اصلا به این فکر نکنید که دست زیاد شده و رقبای زیادی دارید، چراکه حالا حالا ها میشود وارد این حوزه شد و از آن کسب درآمد کرد، حتی میتوان گفت در فضای وب روی این موضوع خیلی قوی کار نشده و آن تعدادی هم که در این حوزه فعالیت میکنند ناقص و ضعیف کار کرده اند.  اگر بتوانید حرفه ای و تخصصی روی یه برند خاص تمرکز کنید عالیست...

طراحی سایت فروشگاهی و راه اندازی پت شاپ آنلاین

حیوانات خانگی پس از مدتی دیگر عضوی  از آن خانه به حساب می آیند تا جایی که همه ی اعضای خانه حسابی حواسشان به این عضو دوست داشتنی هست!  در شهرهای بزرگ معمولا در هر منطقه ای یه پت شاپ پیدا می شود که میتوان لوازم مورد نیاز را از آن ها خریداری کرد، اما در شهرهای کوچک ‌تر دسترسی به پت شاپ ممکن نیست یا اگر هم باشد احتمالا تمای اجناس مورد نیاز را ندارند! از طرفی در شهری مثل تهران با این ترافیک سنگین مردم ترجیح میدهند حتی مایحتاج روزانه  خود را هم اینترنتی خریداری کنند! پس طراحی سایت فروشگاهی و پت شاپ آنلاین میتواند ایده ی خوبی برای شروع یک فروشگاه اینترتی موفق باشد! سایت فروشگاهی که از غذای حیوانات خانگی گرفته تا تمام لوازمی که برای نگهداری از این کوچولوهای دوست داشتی نیاز است را داشته باشد!

طراحی سایت فروشگاهی کنسول های بازی

از آنجایی که تعداد گیمرها روز به روز بیشتر می شود و افراد بیشتری به سمت بازی های هیجانی جذب میشوند، مخصوصا در شرایطی که بعد کرونا برای جامعه و جوانان ایجاد کرده و سرگرمی ها به حداقل رسیده است! با این حال یکی از این راه های حداقلی سرگرمی چیست؟! طراحی سایت فروشگاهی کنسول های بازی! بنابراین کار کردن روی این کنسول ها میتواند یک ایده خیلی خوب برای طراحی وب سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما باشد! اگر در این زمینه هم بتوانید بر روی یک چیز تخصصی تر تمرکز کنید زودتر به نتیجه میرسید! به طور مثال میتوانید فقط روی فروش و طراحی سایت فروشگاهی کنسول بازی های سونی کار کنید!

طراحی سایت آموزش آنلاین

این روزها و به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا به بعد ، اینترنت به یک مرجع اصلی برای تمامی آموزش ها تبدیل شده است! حتی در زمینه هنر و یا مثلا ورزش، که بحث های کاملا عملی هستند! از طرفی به خاطر نبودن دردسر رفت و آمد و کمتر شدن هزینه ها این نوع آموزش ها از سمت مردم هم مورد استقبال قرار گرفته است. پس فروش آموزش هم میتواند ایده خیلی خوبی برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باشد! طراحی سایت فروشگاهی آموزش زبان یکی از موارد آموزشی است که اگر تخصص کافی در آن داشته باشید به راحتی به منبع درآمد خوبی برای شما تبدیل خواهد شد. البته اگر خلاقیت و هوش کافی برای ارائه آموزش متفاوت را داشته باشید، مثلا این که در سایت فروشگاه اینترنتی خود فایل های راهنما، منابع آموزشی مختلف،  عبارت های متداول و اصطلاحات رایج زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که در آن تخصص دارید را قرار دهید.

طراحی سایت فروشگاهی فروشگاه اینترنتی کالای دست دوم

وضعیت اقتصادی جامعه و افزایش قیمت هر روزه اجناس و وسایل، باعث شده اکثر افراد توان مالی برای خرید نسخه نو و آکبند وسیله ای که نیاز دارند را نداشته باشند! به خصوص لوازمی مثل موبایل و لپ تاپ که با وجود ویروس کرونا به یک وسیله ضروری برای دانش آموزها و دانشجوها تبدیل شده است، برخی از کاربران کلا ترجیح میدهند برای خرید یک محصول خاص پول کمتری را پرداخت کنند. از طرفی عده ای هم به دنبال این هستند که به هر دلیلی لوازم دست دوم خود را بفروشند....

همه ی اینا باعث شده این روزها بازار خرید و فروش لوازم دست دوم داغ شود! قبلا خرید و فروش این اجناس به عهده سمساری ها بود اما در حال حاضر که اینترنت نقش پر رنگی در زندگی همه ما ایفا میکند، دیگر اثری از سمساری ها هم نیست، علاوه براین ها محدودیت جغرافیایی هم برای سمساری های آنلاین وجود ندارد! و شما به راحتی از طریق این ایده ساده و ایجاد پلی برای خرید و فروش لوازم دست دوم می‌توانید پول زیادی را به جیب بزنید.

طراحی سایت فروشگاهی فروش فایل و پروژه و نمونه سوالات دانشگاهی

یکی از رایج ترین و البته ساده ترین روش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر، فروش فایل، سوالات و پروژه های دانشگاهی است. به خصوص با آنلاین شدن کلاس ها دانشجویان رشته های مختلف بیشتر دنبال نمونه سوالات و پروژه های آماده هستند! در واقع فروش مقاله، جزوه، پاورپوینت و فایل های صوتی در ارتباط با رشته های مختلف، همچنین قرار دادن فایل کتاب های صوتی، فایل های انگیزشی و مطالب مرتبط در یک سیستم فروش فایل، یکی از بهترین ایده های استارت کسب و کار اینترنتی شما در فضای وب است.

همانطور که میدانید اوج شور و هیجان دوران دانشجویی فصل امتحانات است! و در این ایام شیرین دانشجوها دنبال مرجعی هستند که بتوانند از آن طریق با صرف کمترین زمان بهترین نمونه سوالات رو پیدا کنند و آمادگی لازم برای امتحان را داشته باشند! سایت شما باید همان سایتی باشد که بهترین منبع را در اختیارآن ها قرار میدهد، البته باید بدانید که چگونه اعتمادشان را جلب کنید تا حاضر به خرید از سایت شما بشوند! اگر در مورد نحوه جلب اعتماد مشتری سر رشته ای ندارید میتوانید از یک شرکت دیجیتال مارکتینگ مشورت و راهنمایی بگیرید، ما شرکت دیجیتال مارکتینگ آی طراحی سایت پاساجت رو به شما پیشنهاد می دهیم

طراحی سایت پاساجت

حرف آخر:

اگر بخواهیم همه ایده های طراحی سایت فروشگاهی را در در اختیارتان قرار دهیم احتمالا چند سال طول خواهد کشید! همانطور که قبلا گفته شد، ایده های طراحی سایت فروشگاهی بسیار زیادی وجود دارد اما فقط ایده مهم نیست! مثلا قبل از دیجی کالا خیلی از سایت ها سعی بر این داشتند که در زمینه فروش محصولاتشان خودی نشان بدهند، اما پس از گذشت دو، سه سال از بین رفتند و چیزی از آن ها باقی نماند! اما وجود فعالیت چند ساله دیجی کالا و روز به روز قوی تر شدنش به این دلیل بوده که بر روی یک ایده ی طراحی سایت فروشگاهی که از قبل اجرا شده انرژی زیادی خرج و به بهترین شکل ممکن آن را پیاده سازی کرد.

پس حتما قبل از اجرایی کردن ایده خود بیشتر زمان بگذارید، همه جوانب رو در نظر بگیرید و قدرتمند شروع کنید. اگر هم نمی دانید از کجا شروع کنید و به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید میتوانید از کسانی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند کمک بگیرید و با ما تماس بگیرید، هم برای ایده پردازی و هم برای شروع طراحی سایت فروشگاهی رایگان کمک شما می کند.

 اگر تصمیم گرفتید وقت بیشتری روی ایده طراحی سایت فروشگاهی تان بگذارید و در این راه به کمک نیاز داشتید یکی از گزینه های خوبی که میتواند در شروع کار به شما انگیزه بدهد و کمکتان کند آژانس دیجیتال مارگتینگ طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت پاساجت است.

طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت  طراحی سایت درتهران  طراحی سایت بدون کدنویسی  انواع طراحی وبسایت 


https://pasajet.ir/fa/main/blog-post/3627
مقالات و مطالب مرتبط

سئو در طراحی سایت بازاریابی ، بازاریابی شبکه ای ، نتورک مارکتینگ

سئو در طراحی سایت بازاریابی ، بازاریابی شبکه ای ، نتورک مارکتینگ خیلی از شرکت ها قبل از شروع طراحی سایت بازاریابی و کار اصلا بر روی برندینگ و سئو خود کار نمیکنند چراکه در واقع اصلا قبل از آن اصلا شرکتی وجود نداشته که تبلیغی کرده باشند و یا سایت و سئو اصلا بدانند چی هست. سئو در طراحی سایت بازاریابی خیلی به سرعت رشد شما کمک میکند و تاثیرات فراوانی در جلب اعتماد مشتریان شما دارد. وجود اینترنت بسیاری از ارکان زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است و پیشرفت در این حوزه منجر شده افراد به کسب و کارهای اینترنتی روی بیاورند و با آن به کسب درآمد برسند بهتر است که بدانید سایت های بازاریابی بیش از سایر سایت ها مخاطب دارند و همین امر منجر می شود افراد با کمی تحقیق عضو این سایت ها شوند امروزه بسیاری از افراد برای خرید ودیدن اجناس به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه می کنند بنابراین فروش اینترنتی سود بالایی را برای افراد و مدیران سایت دارد که از مهم ترین آن صرفه جویی در وقت افراد است. ما در این نوشتار در صدد هستیم شما را با سئو سایت بازریابی شبکه ای آشنا سازیم و اطلاعاتی را در ارتباط با سایت های بازاریابی، مزایای این سایت ها در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارهای آنلاین را جدی بگیرید!

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارهای آنلاین را جدی بگیرید! زمان تقریبی مطالعه: ۸ دقیقه طراحی سایت حرفه‌ ای در این روزها یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کار سنتی و نوینی می‌باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، افزایش دغدغه‌های مردم و به خصوص شیوع بیماری کرونا اهمیت راه‌ اندازی کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش احساس می‌شود. اما همانطور که می‌دانید برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در نهایت باید یک سایت داشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با پیش نیازهای شروع یک کسب و کار اینترنتی، مزایای آن و درنهایت فرآیند چگونگی سفارش طراحی سایت حرفه ای در بهترین شرکت های طراحی وب آشنا کنیم. پس اگر شما هم نیز به دنبال طراحی سایت حرفه‌ای و راه اندازی یک کسب و کار آنلاین هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. ۱ کسب و کار اینترنتی چیست؟

طراحی سایت چند زبانه با پاساژت

طراحی سایت چند زبانه با پاساژت طراحی سایت چند زبانه امکانی دیگر از پلتفرم طراحی سایت سریع پاساجت میباشد که با پاساجت شما می توانید بین المللی کار کنید ودر حوزه خودتان در ایران برای کشورهای دیگر تبلیغ کنید و مشتریانی از دیگر کشورها داشته باشید . علاوه بر توریست و گردشگر خارجی می توانید تجار دیگر کشورها را به خود جذب کنید. طراحی وبسایت پلتفرم سایتساز پاساژت با قصد ارائه خدمات طراحی سایت پلتفرم سایتساز ، سئو سایت پلتفرم سایتساز ،پشتیبانی آنلاین شبکه های اجتماعی ، طراحی و راه اندازی وبسایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ،راه اندازی سایت شخصی ، پشتیبانی سایت پلتفرم سایتساز ، خرید آنلاین بک لینک دائمی ، ایمیل مارکتینگ تجاری پا به عرصه اینترنت گذاشت تا با گزارش پوسته های با کیفیت و فارسی بتواند ضرورت وبمستران را برطرف کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت پاساژت همراه باشید. طراحی سایت پلتفرم سایتساز با پاساژت

هنوز قانع نشده اید ؟ امتحانش مجانیه
رایگان تستش کنید