وبسایت رایگان با پاساجت راهکار محافظت از کسب و کار در شرایط تحریم

وبسایت رایگان با پاساجت

راهکار محافظت از کسب و کار در شرایط تحریم

با تحریم و فیلترینگ شبکه های اجتماعی تنها گزینه باقی مانده وبسایت فروشگاهی است.

که با توجه به شرایط اقتصادی یک وبسایت فروشگاهی کامل رایگان بهترین گزینه برای ورود به این فضا می باشد.

سایتساز پاساجت با فراهم آوردن شرایط راه اندازی رایگان وبسایت فروشگاهی به کمک کسب و کارهای در حال شکست رسیده است. در شرایط عادی شما باید چندمیلیون تومان هزینه کنید و چند ماه صبر کنید تا وبسایتتون آماده بشود و شما تازه شروع به کار کنید .ولی پاساجت در لحظه و رایگان با چند کلیک وبسایت شما را آماده میکند و با دامنه اختصاصی خودتان و درگاه بانکی خودتان میتوانید وارد دنیای کسب و کار مجازی شوید . در ضمن با آموزش های رایگان تیم اختصاصی از صفر تا صد راه اندازی وبسایت بدون کدنویسی را به شما آموزش میدهند.

همین الان کسب و کار آنلاین خود را راه بنداز .

با سایتساز پاساجت مثل جت سایت خودتو بساز

امروزه به دلیل در دسترس بودن لوازم الکترونیکی از جمله گوشی تلفن همراه، تبلت و... افراد می توانند به راحتی در هر کجا که هستند با سایت های فروشگاهی ارتباط برقرار کرده و خرید کنند. طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...   به این منظور ایجاد شد که برای افراد، خرید اجناس به صورت غیرحضوری ممکن شود.

یکی از مسائلی که اخیراً به شدت مورد توجه قرار گرفته، بحث خرید و فروش کالاها است. اکثر افراد به دلیل زمانبر بودن خرید کالا به صورت حضوری، روش آنلاین یا غیرحضوری را انتخاب می کنند که علاوه بر صرفه جویی در زمان، امکان خریدی مطمئن و آسان را داشته باشند

لزوم طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  

خرید از طریق سایت فروشگاهی باعث می شود که افراد در کمترین زمان و با بهترین خدمات، کالای خود را به صورت آنلاین و بدون خروج از منزل سفارش دهند و به راحتی تحویل بگیرند. همین امر نوعی بازاریابی برای آنها محسوب می شود و همچنین رضایت مشتریان را نیز در پی خواهد داشت.

 

برای کسب و کارهای سنتی که پیش تر صرفاً به صورت حضوری به فروش محصولات خود می پرداختند، طراحی و راه اندازی یک سایت فروشگاهی می تواند باعث شود که آنها مشتریان خود را شناسایی و از این ظرفیت در جهت بازاریابی محصولات خود استفاده کنند. در نتیجه مشتریان بیشتری جذب می شوند

خرید الکترونیکی به مرور در تمام نقاط کشور از جمله مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...   رشد مناسبی داشته است. به این منظور، یک سری شرکت ها، طراحی سایت در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...   را بر عهده دارند که افراد ساکن تبریز می توانند با خیالی آسوده کار خود را به آنها واگذار کنند. در ادامه بیشتر در مورد بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  می پردازیم.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  با تضمین فروش اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  با تضمین فروش اینترنتی

محتوا

زمان سفارش طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  باید یک سری اطلاعات مهم درباره نوع کسب و کار، جمع آوری و طبقه بندی شود تا بتوان به کمک آنها در جهت بهتر شدن طراحی سایت قدم برداشت. پس از گردآوری اطلاعات و راه اندازی سایت، زمان این رسیده که از اصول سئو در جهت رونق فروش و بازاریابی کمک گرفت.

 

هم اکنون لازم است که با کمک اصول سئو و بازاریابی، محصولات را تبلیغ کنید. برای اینکه بتوانید در کار بازاریابی راحت تر و سریع تر عمل کنید، باید یک سری امکانات سایت فروشگاهی را روی سایت خود فعال کرده تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید.

 

یکی از این امکانات که در طراحی سایت در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  استفاده می شود، این است که صفحاتی را در سایت فروشگاهی ایجاد کرده و در آن پیشنهادات ویژه خرید را به مشتریان عرضه کنید. بدین معنا که در آن جا می توانید میزان تخفیفات را اعلام کنید، جشنواره برگزاری کرده یا حتی قرعه کشی های ماهانه در بین خریداران خود برگزار کنید.

 

در حقیقت با ایجاد چنین صفحات مفید و مشتری پسند در این بخش، می توانید مشتریان بالقوه را به خریداران واقعی تبدیل کنید.

روند کار

نکته ای که در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  لازم است به آن توجه ویژه ای کرد، این خواهد بود که روند کار و مراحل سفارش تا خرید را باید برای مشتریان سهل و آسان کرد. شاید تابه حال متوجه این موضوع نشده باشید، ولی راحت بودن مراحل خرید، به افزایش مشتریان دائمی و محبوبیت آن فروشگاه می انجامد.

چنین امکانات سایت فروشگاهی که درباره آن صحبت کردیم، شامل یک سری کارها به شرح زیر می شوند. در صفحات فروشگاهی لازم است که امکان جست و جو محصول، برای مشتریان وجود داشته باشد تا بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان پیدا کنند.

معرفی کردن چندین روش جهت پرداخت هزینه محصول خریداری شده نیز یکی از موارد است. لازم خواهد بود در بخشی از سایت، امکان گفتگو و تبادل نظر برای خریداران محصول وجود داشته باشد تا خریداران دیگر بتوانند از نظرات آنها در انتخاب و خرید خود استفاده کنند.

وجود چندین عکس از یک محصول در زوایای متفاوت و اطلاعات کامل راجع به آن محصول نیز می تواند مشتری را متقاعد به خرید کند. همچنین دادن تخفیف به مشتریان دائمی نیز روش خوبی برای بازاریابی است که باعث افزایش مشتریان یک فروشگاه می شود.

اهداف طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  

همه سایت های فروشگاهی چندین هدف را دنبال می کنند. ابتدا محصول، برند یا خدماتشان را معرفی خواهند کرد. سپس توسط بازاریابی، مشتری جذب کرده و در نتیجه به فروش منجر می شود و سود خوبی نصیب صاحبان مشاغل خواهد شد.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای توسط شرکت های متفاوتی انجام می شود. پس بنابراین قیمت طراحی نیز با توجه به نوع فروشگاه و درخواست مشتری متفاوت خواهد بود.

 

اگر فردی درخواست طراحی سایت ارزان در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  را داشته باشد، پس نباید انتظار کیفیت بالا از سایت فروشگاهی خود در سر بپروراند. در حقیقت گاهی خرید با قیمت بالاتر، هزینه کردن نیست، بلکه نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.

 

جمع بندی نهایی

هرچه میزان برنامه های به کار رفته در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...  یا هر شهر دیگر از تکنولوژی بالاتر و به روزتری برخوردار باشند، در نتیجه مشتریان نیز از سایت فروشگاهی رضایت بیشتری خواهند داشت و به مشتریان دائمی آن فروشگاه تبدیل می شوند.

 

شرکت پاساجت به آدرس اینترنتی https://pasajet.ir با داشتن 10 سال سابقه طراحی سایت در مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، تهران ، و ...   و راه اندازی بیش از 1000 سایت فروشگاهی و شرکتی و... برای برندهای مطرح ایران با ارائه مشاوره رایگان برای کسب و کار شما آماده طراحی وب سایت شما با تضمین فروش اینترنتی از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت شما هست. جهت دریافت مشاوره رایگان وارد وب سایت پاساجت به آدرس https://pasajet.ir شوید و با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

طراحی‌سایت فروشگاهی در تهران باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در تبریز باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در اصفهان باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در شیراز باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در ارومیه باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در قزوین باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در کرمان باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در کرمانشاه باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در یزد باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در قم باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در کرج باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در اهواز باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در مشهد باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در آبادان باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در ملایر باتضمین فروش اینترنتی

طراحی‌سایت فروشگاهی در دلیجان باتضمین فروش اینترنتی


https://pasajet.ir/fa/main/blog-post/3586
مقالات و مطالب مرتبط

سئو در طراحی سایت بازاریابی ، بازاریابی شبکه ای ، نتورک مارکتینگ

سئو در طراحی سایت بازاریابی ، بازاریابی شبکه ای ، نتورک مارکتینگ خیلی از شرکت ها قبل از شروع طراحی سایت بازاریابی و کار اصلا بر روی برندینگ و سئو خود کار نمیکنند چراکه در واقع اصلا قبل از آن اصلا شرکتی وجود نداشته که تبلیغی کرده باشند و یا سایت و سئو اصلا بدانند چی هست. سئو در طراحی سایت بازاریابی خیلی به سرعت رشد شما کمک میکند و تاثیرات فراوانی در جلب اعتماد مشتریان شما دارد. وجود اینترنت بسیاری از ارکان زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است و پیشرفت در این حوزه منجر شده افراد به کسب و کارهای اینترنتی روی بیاورند و با آن به کسب درآمد برسند بهتر است که بدانید سایت های بازاریابی بیش از سایر سایت ها مخاطب دارند و همین امر منجر می شود افراد با کمی تحقیق عضو این سایت ها شوند امروزه بسیاری از افراد برای خرید ودیدن اجناس به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه می کنند بنابراین فروش اینترنتی سود بالایی را برای افراد و مدیران سایت دارد که از مهم ترین آن صرفه جویی در وقت افراد است. ما در این نوشتار در صدد هستیم شما را با سئو سایت بازریابی شبکه ای آشنا سازیم و اطلاعاتی را در ارتباط با سایت های بازاریابی، مزایای این سایت ها در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارهای آنلاین را جدی بگیرید!

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارهای آنلاین را جدی بگیرید! زمان تقریبی مطالعه: ۸ دقیقه طراحی سایت حرفه‌ ای در این روزها یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کار سنتی و نوینی می‌باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، افزایش دغدغه‌های مردم و به خصوص شیوع بیماری کرونا اهمیت راه‌ اندازی کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش احساس می‌شود. اما همانطور که می‌دانید برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در نهایت باید یک سایت داشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با پیش نیازهای شروع یک کسب و کار اینترنتی، مزایای آن و درنهایت فرآیند چگونگی سفارش طراحی سایت حرفه ای در بهترین شرکت های طراحی وب آشنا کنیم. پس اگر شما هم نیز به دنبال طراحی سایت حرفه‌ای و راه اندازی یک کسب و کار آنلاین هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. ۱ کسب و کار اینترنتی چیست؟

طراحی سایت چند زبانه با پاساژت

طراحی سایت چند زبانه با پاساژت طراحی سایت چند زبانه امکانی دیگر از پلتفرم طراحی سایت سریع پاساجت میباشد که با پاساجت شما می توانید بین المللی کار کنید ودر حوزه خودتان در ایران برای کشورهای دیگر تبلیغ کنید و مشتریانی از دیگر کشورها داشته باشید . علاوه بر توریست و گردشگر خارجی می توانید تجار دیگر کشورها را به خود جذب کنید. طراحی وبسایت پلتفرم سایتساز پاساژت با قصد ارائه خدمات طراحی سایت پلتفرم سایتساز ، سئو سایت پلتفرم سایتساز ،پشتیبانی آنلاین شبکه های اجتماعی ، طراحی و راه اندازی وبسایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ،راه اندازی سایت شخصی ، پشتیبانی سایت پلتفرم سایتساز ، خرید آنلاین بک لینک دائمی ، ایمیل مارکتینگ تجاری پا به عرصه اینترنت گذاشت تا با گزارش پوسته های با کیفیت و فارسی بتواند ضرورت وبمستران را برطرف کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت پاساژت همراه باشید. طراحی سایت پلتفرم سایتساز با پاساژت

هنوز قانع نشده اید ؟ امتحانش مجانیه
رایگان تستش کنید