طراحی سایت و برنامه نویسی پلن بازاریابی شبکه ای

ویژگی های سیستم بازاریابی شبکه ای که با امکانات و تجربیات ما ایجاد شده است:

استفاده از الگوریتم های پیشرفته جهت بهینه سازی و افزایش سرعت محاسبات

سرعت و دقت بسیار بالا در پردازش های RealTime ، محاسبات و گزارشات سیستم

پیش بینی رشد بازاریابان و نمایندگی های شرکت به تعداد نامحدود

پیش بینی کاربران و کانکشن های همزمان در سیستم به تعداد نامحدود

طراحی و توسعه سیستم بر اساس استانداردهای روز مهندسی نرم افزار

قابلیت تعریف انواع پاداش های خرده فروشی ، سطحی ، مشارکتی ، جداشونده و ،،،

سیستم کاملا پویا با قابلیت تعریف انواع پلن های درآمدزایی

نگران چگونگی انتقال اطلاعات قبلی خود به سیستم جدید نباشید ، کافی است دسترسی به بانک اطلاعاتی خود را برای ما فراهم آورید تا کلیه اطلاعات سایت فعلی شما شامل : نمایندگان ، بازاریابان ، سفارشات ، کارمزدها ، محصولات و … را بصورت رایگان به سیستم جدید منتقل نماییم.

 

اپليکيشن هايي که با سامانه یکپارچه طراحی سایت ايجاد مي شوند ، Native هستند ،از کيفيت و سرعت بالايي برخوردارند و استانداردهاي مارکتهاي موبايلي مانند کافه بازار را شامل مي گردند.

وب سايت هايي که با سامانه جامعه مجازی و تیم طراحی سایت ايجاد مي شوند ، طراحی سایت  ريسپانسيو و Mobile Friendly هستند ، طراحی سایت براي موتورهاي جستجو بهينه هستند و از ظاهر کاربر پسند و زيبايي برخوردارند.

طراحی سایت نتورک مارکتینگ

Network marketing یا همان بازاریابی شبکه ای که امروز در تمام دنیا مورد توجه قرار گرفته است ، به نوعی روش بازایابی برای شرکت ها گفته می شود که در آن کالاهای خود را بدونه واسطه و از طریق بازاریابی کلامی به فروش می رسانند در این کار تبلیغات گسترده رسانه ای معنی ندارد و برند سازی محصولات فقط توسط بازاریاب ها و مصرف کننده ها انجام می شود .

این شیوه بازاریابی که تمامی محصولات آن توسط سایت و با طراحی سایت بازاریابی شبکه ای به فروش میرسند به دو طریق برای افراد عادی موجب سود دهی می شود .

1- محصولات را با تخفیف و بدونه واسطه خریداری می کنند .

2- اگر قادر به مجموعه سازی باشند می توانند از خرید زیر مجموعه های خود نیز سود کسب کنند .

شرکت طراحی سایت جامعه مجازی با توجه به کسب مجوز ها و رعایت قوانین توسط کارفرما به عنوان پیمانکار اقدام به طراحی سایت بازاریابی شبکه ای خواهد کرد و با توجه به نحوه کار این وب سایت ها طراحی سایت خود را کاملا بهینه از نظر ساختاری و امنیتی انجام خواهد داد .

با توجه به این که در بازاریابی شبکه ای تمامی محصولات باید از طریق وب سایت به فروش برسند ، تمامی محصولات را همانند یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با تعدادی عکس با کیفت و گویا و همچنین با ذکر تمامی فیلد های مربوط به جزئیات محصول ذکر کرد .

در طراحی سایت نتورک مارکتینگ باید خواص و نحوه مصرف محصولات ارائه شده به صورت مجزا ثبت شوند و حتی باید قابلیت مقایسه محصولات با یکدیگر را نیز در طراحی سایت اضافه نمود تا با توجه به قیمت ها کاربران بتوانند بهترین محصول را انتخاب کنند .

با استفاده تعداد بسیار زیادی از حجم کاربران از سیستم باید طراحی پرتال به گونه ای انجام شود که از سرعت بالایی برخوردار باشد همچنین به دلیل ایجاد حساب کاربری برای هر کاربر طراحی پورتال باید از نظر امنیتی کاملا مورد اعتماد باشد .

با توجه به نحوه فعالیت این شرکت ها در طراحی سایت بازایابی شبکه ای هایشان باید امکانات فوق نیز گنجانده شود .

قابلیت خرید از طریق درگا های امن موجود در طراحی سایت

محاسبه پورسانت های افراد معرفی کننده در طراحی سایت

وضعیت فعالیت هر یک از کاربران و بازاریابان در طراحی سایت

نمایش سفارش های خرید هر فرد در طراحی سایت

پی گیری سفارش ها در طراحی سایت

نمایش پورسانت هر فرد در طراحی سایت

نمایش نمودار درختی مجموعه ها

محاسبه صورت وضعیت هر ماه

مشخص نمود سقف خرید در ماه

ثبت و محاسبه انواع پلن های موجود

بازاريابي شبکه اي از روش هاي نوين فروش است که ميتوان محصولات خود را بدون تبليغات و بدون واسطه به فروش مي رسانند

بازاريابي شبکه اي چيست؟

بازاريابي شبکه اي از روش هاي نوين فروش است که ميتوان محصولات خود را بدون تبليغات و بدون واسطه به فروش مي رسانند . درآمد در بازاريابي شبکه اي به دليل فروش مستقيم و بدون واسطه و ساخت زيرمجموعه کسب مي‌شود.

طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

طراحي پلن بازاريابي شبکه اي

طراحی سایت و طراحي پلن مارکتينگ شامل طراحي پلن، شبيه ساز، و تست و خروجي پلن مورد نظر شما شامل تمامي پلن هاي موجود.

بررسي کسب و کار و بازار و شيوه عملکرد رقباي شما و ارائه بهترين مدل اجرايي بازاريابي شبکه اي و تحليل و اجراي پلن با حاشيه سود استاندارد و طبقه بندي هاي موجود.

اجراي پلن بازاريابي شبکه اي و  طراحی سایت

اجراي پلن هاي بازاريابي شبکه اي ارائه شده توسط شما از مرحله رفع عيوب تا نهايي سازي و طراحي سايت بازاريابي شبکه اي مد نظر شما.

سايت طراحي شده شامل بخشهاي مدير سايت، راهبران سايت، بازاريابان و مشتريان عاديست که به هر يک از سطوح نامبرده در سايت دسترسي خاص و لازم داده مي شود.

موارد مهم در  طراحی سایت

امکانات سايت بازاريابي شبکه اي

امکان خريد در  طراحی سایت

امکان ورود به پلن مارکتينگ

ثبت جايگاه

ورود به ميز کار

مشاهده درختواره کاري شما

مشاهده ميزان فروش

دريافت پاداش فروش

جهت تماس با کارشناسان بازاريابي شبکه اي با ما در تماس باشید.

امکانات عمومي سايت بازاريابي شبکه اي در  طراحی سایت

طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

 

شرکت  طراحی سایت جامعه مجازی با بهره برداري از تيم مجرب در صورت داشتن مجوز بازاريابي شبکه اي پروژه شما را از تحليل تا مرحله اجرا بصورت کامل انجام خواهد داد.

شرکت جامعه مجازی در سال 1394 کار خود را شروع کرد و در پروسه فعاليت هاي خود در ابتدا در طراحي سايت بازاريابي شبکه اي و ساخت نرم افزار و طراحي سايت و بانک هاي اطلاعاتي  را در دستور کار خود قرار داد که اين روند به صورت همکاري با شرکت هاي مختلف ادامه داشت تا اين مجمـوعه را در مسيري ها قـرار داد با اين مضمون که به صـورت پيمـاني از شرکتـهاي بزرگتر کار را دريافت و در اختيار ايشان قرار مي داد .

فعاليتهاي اخير به تدريج گسترش يافت و شرکت در زمينه تبليغات و مخصوصا بازاريابي شبکه اي بصورت حرفه اي و با استخدام نيروي مجرب وارد بازار رقابت شد و همچنين در ساخت نرم افزار توسعه چشم گيري پيدا کرد و در يک شرکت بازاريابي شبکه اي و نرم افزاري  که نرم افزارهاي کامپيوتري را توسعه مي دهد و توزيع مي کند که ممکن است براي يادگيري، آموزش، ارزيابي، محاسبه، سرگرمي و يا انجام بسياري از کارهاي ديگر استفاده شود. شرکت هاي بازاريابي شبکه اي  تحت انواع مدل هاي تجاري مانند هزينه هاي مجوز، ارائه اشتراک يا شارژ توسط معاملات عمل مي کنند. که شرکت طراحي سايت بازاريابي شبکه اي جامعه مجازی در اين زمينه به پيشرفت قابل توجهي رسيد و همينطور در پروسه تکاملي فعاليتها,مجموعه به تفکيک بخش ساخت افزار از نرم افزار  و ادامه فعاليت آنها با دو عنوان مشخص ام با يک مديريت واحد نائل آمد .

 شرکت طراحي سايت بازاريابي شبکه اي جامعه مجازی مي تواند تمام پلن هاي شما را بصورت کامل اجرايي کند و در طراحي سايت بازاريابي شبکه اي اين شرکت نمونه کارهاي زيادي براي ارائه دارد .

 شرکت جامعه مجازی در سالهاي گذشته پروژه هاي زيادي را در زمينه بازاريابي شبکه اي اجرا و پياده سازي کرده است. جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره پشتیبانی تماس گرفته و از مشاوره رايگان برخوردار شويد. در گذشته بدليل باز نبودن فضاي سايبري و عدم آگاهي مردم با وعده هاي شرکت هاي هرمي غير مجاز، براحتي فريب خورده و پس از مدت کوتاهي پي به اشتباه خود برده ، ولي امروزه فضاي جامعه بسيار بازتر شده و نسبت به ان زمان اگاهي هاي مردم بيشتر شده و شرکت هاي بازاريابي شبکه اي بدنبال اخذ مجوز رفته و با شيوه صحيح نت ورک مارکتينگ فعاليت خود را اقدام مي نمايند. شرکت طراحي سايت بازاريابي شبکه اي جامعه مجازی موفق به دريافت و اخذ قرارداد در زمينه طراحي سايت بازاريابي شبکه اي موفق به اخذ پروژه و اجراي آن شده است.

طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

بهترين روش براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

بهترين راه براي شروع يک شرکت نرم افزاري اين است که تحقيقات بازار را انجام دهيد و يک ايده نوآورانه محصول بر اساس نيازهاي کاربر ايجاد کنيد. هر گونه اختراعات و علائم تجاري لازم براي محافظت از محصول خود را دريافت کنيد. سپس، يک طرح کسب و کار را که جزئيات بازاريابي، عمليات، و برنامه هاي مالي را مشخص کنيد، ايجاد کنيد. آيا توسعه دهندگان و آزمايش کنندگان بتا از محصول شما استفاده مي کنند تا کاربر دوستانه، کارآيي و کارايي آن را آزمايش کند. که شرکت طراحي سايت بازاريابي شبکه اي جامعه مجازی اين امر را با علم روز به خوبي انجام ميدهد.

ارتباط با طراحي سايت بازاريابي شبکه اي جامعه مجازی :

براي ارتباط با مديريت شرکت طراحي سايت بازاريابي شبکه اي   جامعه مجازی مي توانيد با شماره پشتیبانی تماس بگيريد.

بازاريابي شبکه‌اي يا نتورک مارکتينگ نوعي روش فروش است که در آن کمپاني‌ها محصولات خود را بدون تبليغات و بدون واسطه به فروش مي‌رسانند، و مشتريان پس از خريد در صورت تمايل مي‌توانند محصولات کمپاني را بازاريابي کنند و سود بگيرند. درآمد در بازاريابي شبکه‌اي هم در ازاي فروش مستقيم کالا و هم در ازاي فروش از طريق زيرمجموعه کسب مي‌شود.

نکات مهم در طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

 براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي در ابتدا بايد نکات زير را در نظر بگيريم :

- مجوزهاي لازم (براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي مجوزهاي لازم را بايد از وزارت صنعت و معدن گرفت ).

- طراحي سايت بازاريابي شبکه اي غير هرمي (در واقع طراحي اين سايتها به گونه اي است در يک تجارت پر سود و داراي مجوزهاي جمهوري اسلامي ايران وب سايت خودتان را طراحي مي کنيد) براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي وب سايت شما يک مجموعه فروشگاهي مي شود که داراي پلن مجوزدار نت ورک مارکتينگ مي باشد .

 

طراحي پلن مارکتينگ در طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

طراحی سایت و طراحي پلن بازاريابي شبکه اي يا نتورک مارکتينگ يکي از اساسي ترين موارد موفقيت در بازاريابي شبکه اي براي شرکت هايي که مي خواهند در اين تجارت ماندگار باشند و مهم تر اگر جديد آماده اند خيلي خوب مورد استقبال قرار بگيرند و پيشرفت کنند پلن درآمد زايي مي باشد . اساسي ترين دليلي که هر کسي را به انجام فعاليت بازاريابي شبکه اي ترغيب مي کند پلن درآمد زايي يک شرکت در کنار محصول است که شرکت طراحي سايت بازاريابي شبکه اي جامعه مجازی با مشاورين با تجربه شمارادراين موضوع کمک خواهد کرد . ويژگي هاي سايت بازاريابي طراحي شده توسط ما:

1- طراحي و تحليل پلن هاي اختصاصي از مبتدي تا پيشرفته

2- قابليت مشاهده و تحليل ميزان رشد و توسعه فني

3- داشتن کارايي بالا در انجام محاسبات با سرعت و دقت بالا

4- برخورداري از زير ساخت هاي مدرن و پيشرفته براي جلوگيري از نفوذ خرابکار ها

5-مديريت آسان و سريع اطلاعات بازارياب ها، مديران سيستم

6- سيستم جامع براي تحليل و بررسي پورسانت ها، تسويه حساب ها

7- قابليت گزارش گيري از تراکنش هاي مالي، سفارشات به صورت ماهانه و سالانه

8- مديريت سفارشات و خريد هاي ثبت شده از سوي کاربران

9- نمايش درختي و خطي شبکه

10- سيستم فروشگاهي جامع در عين حال ساده براي راحتي کار کاربران

11- سيستم فروشگاهي با فيلتر هاي مختلف براي محصولات

12- امکان تعريف ويژگي هاي متعدد براي محصولات مانند رنگ، سايز، برند، وزن و ...

13- مديريت کامل محصولات اعم از ويرايش و حذف آن ها

14- امکان ثبت سفارشات و خريد محصولات به صورت آنلاين و آفلاين

15- گزارش گيري از ميزان فروش و سفارشات به صورت نموداري

16- قابليت اجرا موارد فوق بر روي موبايل

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای 
طراحی سایت نتورک
طراحی سایت نتورک مارکتینگ
طراحی پلن بازاریابی شبکه ای
سایت های بازاریابی شبکه ای
ماژول بازاریابی شبکه ای
بازاریابی طراحی سایت
سیستم بازاریابی شبکه ای
نرم افزار فروش و بازاریابی شبکه ای
برنامه نویسی بازاریابی شبکه ای
طراحی وب

 


https://pasajet.ir/fa/main/blog-post/3789
مقالات و مطالب مرتبط

سئو در طراحی سایت بازاریابی ، بازاریابی شبکه ای ، نتورک مارکتینگ

سئو در طراحی سایت بازاریابی ، بازاریابی شبکه ای ، نتورک مارکتینگ خیلی از شرکت ها قبل از شروع طراحی سایت بازاریابی و کار اصلا بر روی برندینگ و سئو خود کار نمیکنند چراکه در واقع اصلا قبل از آن اصلا شرکتی وجود نداشته که تبلیغی کرده باشند و یا سایت و سئو اصلا بدانند چی هست. سئو در طراحی سایت بازاریابی خیلی به سرعت رشد شما کمک میکند و تاثیرات فراوانی در جلب اعتماد مشتریان شما دارد. وجود اینترنت بسیاری از ارکان زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است و پیشرفت در این حوزه منجر شده افراد به کسب و کارهای اینترنتی روی بیاورند و با آن به کسب درآمد برسند بهتر است که بدانید سایت های بازاریابی بیش از سایر سایت ها مخاطب دارند و همین امر منجر می شود افراد با کمی تحقیق عضو این سایت ها شوند امروزه بسیاری از افراد برای خرید ودیدن اجناس به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه می کنند بنابراین فروش اینترنتی سود بالایی را برای افراد و مدیران سایت دارد که از مهم ترین آن صرفه جویی در وقت افراد است. ما در این نوشتار در صدد هستیم شما را با سئو سایت بازریابی شبکه ای آشنا سازیم و اطلاعاتی را در ارتباط با سایت های بازاریابی، مزایای این سایت ها در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارهای آنلاین را جدی بگیرید!

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارهای آنلاین را جدی بگیرید! زمان تقریبی مطالعه: ۸ دقیقه طراحی سایت حرفه‌ ای در این روزها یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کار سنتی و نوینی می‌باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، افزایش دغدغه‌های مردم و به خصوص شیوع بیماری کرونا اهمیت راه‌ اندازی کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش احساس می‌شود. اما همانطور که می‌دانید برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در نهایت باید یک سایت داشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با پیش نیازهای شروع یک کسب و کار اینترنتی، مزایای آن و درنهایت فرآیند چگونگی سفارش طراحی سایت حرفه ای در بهترین شرکت های طراحی وب آشنا کنیم. پس اگر شما هم نیز به دنبال طراحی سایت حرفه‌ای و راه اندازی یک کسب و کار آنلاین هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. ۱ کسب و کار اینترنتی چیست؟

طراحی سایت چند زبانه با پاساژت

طراحی سایت چند زبانه با پاساژت طراحی سایت چند زبانه امکانی دیگر از پلتفرم طراحی سایت سریع پاساجت میباشد که با پاساجت شما می توانید بین المللی کار کنید ودر حوزه خودتان در ایران برای کشورهای دیگر تبلیغ کنید و مشتریانی از دیگر کشورها داشته باشید . علاوه بر توریست و گردشگر خارجی می توانید تجار دیگر کشورها را به خود جذب کنید. طراحی وبسایت پلتفرم سایتساز پاساژت با قصد ارائه خدمات طراحی سایت پلتفرم سایتساز ، سئو سایت پلتفرم سایتساز ،پشتیبانی آنلاین شبکه های اجتماعی ، طراحی و راه اندازی وبسایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ،راه اندازی سایت شخصی ، پشتیبانی سایت پلتفرم سایتساز ، خرید آنلاین بک لینک دائمی ، ایمیل مارکتینگ تجاری پا به عرصه اینترنت گذاشت تا با گزارش پوسته های با کیفیت و فارسی بتواند ضرورت وبمستران را برطرف کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت پاساژت همراه باشید. طراحی سایت پلتفرم سایتساز با پاساژت

هنوز قانع نشده اید ؟ امتحانش مجانیه
رایگان تستش کنید