رایگان ! هر آنچه باید از طراحی سایت بدون کدنویسی بدانید؟

طراحی سایت بدون کدنویسی ، عنوانی که این‌ روزها برای دست‌یابی به یک وب‌سایت زیاد جستجو می‌شود. عبارت طراحی سایت معمولاً در ذهن‌ها فعالیت کدنویسی را شکل می‌دهد. اما آیا این امکان وجود دارد که بدون نیاز به کد نویسی یک وب‌سایت راه‌اندازی کنیم؟

پاسخ سوال مثبت است! بله طراحی سایت بدون برنامه‌نویسی هم ممکن است.

خب بیشتر از این به جزییات نمی‌پردازم و وارد بخش اصلی موضوع می‌شویم. در این مقاله همراه ادمین سایت باشید تا تمام جزییات بحث ساخت سایت بدون کدنویسی را بدانید.

چگونه طراحی سایت بدون کدنویسی  ممکن است؟

با وجود سیستم‌های مدیریت محتوا این ایده کاملا قابل اجرا است. سیستم‌های مدیریت محتوا یا CMS، سیستمی هستند که از قبل طراحی شده و هسته‌ی مدیریت وب‌سایت شما را پیاده سازی می‌کنند. با وجود این سیستم‌ها بخش عظیمی از کدنویسی کاسته می‌شود.

محبوب‌ترین و منعطف‌ترین سیستم مدیریت محتوای موجود در حال حاضر در دنیا، سایتساز و فروشگاه ساز  است. سایتساز و فروشگاه ساز  یک سیستم باز و رایگان است که کار کردن با آن ساده و لذت بخش است.

با یادگیری این سیستم می‌توان بدون کدنویسی یک وب‌سایت راه‌اندازی کرد. خب اگر اطلاعات بیشتری در زمینه‌ی سیستم‌های مدیریت محتوا می‌خواهید مقاله‌ی زیر را دنبال کنید.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

حالا چگونه بدون برنامه‌نویسی طراحی سایت کنیم؟

همانطور که گفته شد، بهترین و بهینه‌ترین روش برای راه‌اندازی سایت بدون کدنویسی، استفاده از سایتساز و فروشگاه ساز  است. به کمک سایتساز و فروشگاه ساز  شما از کدهایی که قبل توسط بهترین برنامه‌نویس‌ها ایجاد شده‌اند، به رایگان استفاده می‌کنید.

سایتساز و فروشگاه ساز  برای راه‌اندازی وب سایت بدون نیاز به برنامه نویسی

نصب سایتساز و فروشگاه ساز پاساجت به راحتی انجام چند کلیک است و کافیست طبق روالی که به شما گفته می‌شود آن را انجام دهید. بعد از نصب سایتساز و فروشگاه ساز  باید کار کردن با پنل آن را فرا بگیرید. سپس به سراغ نصب یک قالب بروید. شاید جذاب‌‌ترین مرحله‌ی کار همین بخش باشد: انتخاب و نصب قالب.

 

قالب وب‌سایت بخش ظاهری سایت را تشکیل می‌دهد. همان بخشی که به وب‌سایت مراجعه می‌کنید آن را می‌بینید. در واقع بخشی که نمای کلی و قابل مشاهده برای کاربران را تشکیل می‌دهد.

بعد از نصب و تنظیمات قالب، وب‌سایت شما در دسترس خواهد بود. البته گذر از این مراحل خود شامل نکات مهم و ریزی است که باید آن‌ها را مدنظر داشته باشید. با رعایت این نکات کلیدی می‌توانید به نتیجه‌ی خوبی برسید.

پس برای طراحی سایت بدون کدنویسی لازم است به خوبی کار با سایتساز و فروشگاه ساز  را یاد بگیرید. و اما پیشنهاد ادمین سایت برای یادگیری سایتساز و فروشگاه ساز

یادگیری سایتساز و فروشگاه ساز ، بهترین راه برای ساخت سایت بدون برنامه‌نویسی

برای یادگیری سایتساز و فروشگاه ساز  نیازی به صرف هزینه و زمان زیادی نخواهید داشت. کافیست نکات و مطالب را به صورت دسته‌بندی شده و صحیح بیاموزید. به همین جهت دو پیشنهاد خیلی عالی برای شما همراهان عزیز ادمین‌سایت داریم:

۱- آموزش رایگان سایتساز و فروشگاه ساز

در ادمین‌سایت بخشی به نام آموزش‌های رایگان داریم. بخشی که بسیاری از مطالب را می‌توانید به صورت دسته‌بندی شده و استاندارد بیاموزید. تمامی مطالب درس به درس با توضیحات جامع در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

آموزش رایگان سایتساز و فروشگاه ساز:

۲- آموزش ویدیویی سایتساز و فروشگاه ساز

اغلب کاربران، تیم ما را با کیفیت تولید محتوای آن می‌شناسند! به این دلیل که برای ما مهم است چه مطالبی تحویل کاربر می‌دهیم! این حساسیت در دوره‌های ویدیویی ادمین سایت به مراتب بالاتر است.

در آموزش ویدیویی سایتساز و فروشگاه ساز ، شما می‌توانید از ابتدایی‌ترین نکات یک وب‌سایت مثل نحوه شکل گیری صفحات سایت، تعریف هاست و دامنه، نحوه خرید هاست تا اصلی‌ترین نکات مثل انتخاب قالب سایتساز و فروشگاه ساز ، انجام تنظمات آن و… را گام به گام در قالب آموزش‌های ویدیویی بیاموزید.

در واقع این آموزش فقط مختص سایتساز و فروشگاه ساز  نیست! این یک آموزش راه‌اندازی وب سایت بدون کدنویسی است و مباحث آن بسیار فراتر از بحث سایتساز و فروشگاه ساز  است.

در آموزش ویدیویی از هیچ نکته‌ای چشم پوشی نشده و شما به صورت پروژه محور نحوه ساخت سایت بدون کدنویسی را می‌آموزید. با کلیک روی دکمه‌ی زیر، جزییات بیشتر و سرفصل کامل این آموزش را در صفحه توضیحات مشاهده کنید.

آموزش ویدیویی سایتساز و فروشگاه ساز

چرا باید سایتساز و فروشگاه ساز پاساجت را انتخاب کنم؟

آموزش ساخت سایت بدون کدنویسی با سایتساز و فروشگاه ساز

بخواهم خیلی خلاصه بگویم، اگر شما به دنبال روشی برای طراحی سایت بدون کدنویسی هستید، شک نکنید که انتخاب سایتساز و فروشگاه ساز  بهترین راه است. چرا که استفاده از آن دست شما را برای هرگونه توسعه، تغییرات و بهبود باز می‌گذارد. شناخته شده و ایمن است. همچنین بسیاری از وب‌سایت‌های بزرگ در دنیا با سایتساز و فروشگاه ساز  ساخته شده‌اند.

 

همین وب‌سایتی که در حال مطالعه‌ی مقاله‌ای از آن هستید، سایتساز و فروشگاه ساز است! سایتساز و فروشگاه ساز  سیستم قدرتمند و محبوبی که است که روز به روز محبوبت آن بیشتر از قبل می‌شود.

استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای دیگر به اندازه سایتساز و فروشگاه ساز  راحت و توسعه پذیر نیستند. در بسیاری از آنها برای کوچکترین توسعه‌ای باید هزینه پرداخت کنید. حال آنکه در سایتساز و فروشگاه ساز  به لطف وجود میلیون‌ها افزونه و قالب رایگان می‌توانید در عرض چند دقیقه امکانات مختلفی را بدون هزینه به سایت خود اضافه کنید.

مهمترین قابلیت‌های سایتساز و فروشگاه ساز

سایتساز و فروشگاه ساز  کاملا رایگان است و رایگان خواهد ماند!

هرنوع وبسایتی را می‌توان با سایتساز و فروشگاه ساز  ساخت! از وبسایت خبری و شرکتی گرفته تا فروشگاهی و شبکه‌اجتماعی!

تقریبا برای هرکاری که به ذهنتان خطور کند، یک افزونه دارد که نیاز شما را رفع کند. (بدون نیاز به برنامه‌نویسی سایت خود را توسعه می‌دهید.)

بسیار انعطاف‌پذیر طراحی شده و برنامه‌نویسان به راحتی می‌توانند آن‌را سفارشی‌سازی کنند.

سایتساز و فروشگاه ساز  با زبان محبوب php و فریم وورک لاراول طراحی شده و سازگار با سرور‌های لینوکس است.

منابع بسیار زیادی برای یادگیری و رفع مشکلات سایتساز و فروشگاه ساز وجود دارد.

 

به دنبال وب‌سایت باشید، اما نه هر وب‌سایتی!

در عصری که بسیاری از خریدها، تحقیقات و… در اینترنت انجام می‌گیرد، داشتن وب‌سایت امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. اما توجه کنید که از ابتدا با اصول صحیح، این کار را انجام دهید. تا بعد از گذشت چند ماه یا چند سال با مشکلات مختلف مثل بهینه‌نبودن سایت، مواجه شدن با ارورهای گوناگون، کندی سرعت سایت، بالا نیامدن در نتایج گوگل و… مواجه نشوید.

 

جمع بندی مهم:

 

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که وقت خود را درجایی صرف کنید یا سرمایه‌گذاری کنید که قابل اطمینان و توسعه باشد. بسیار دیده‌ایم که وب‌سایت‌هایی را با سایت‌ساز‌ها و سیستم‌های مدیریت محتوای مختلف ایجاد کرده‌اند، بعد از چند سال فعالیت در سایت ، به علت مواجه شدن محدودیت‌های مختلف، قصد تغییر و مهاجرت به سایتساز و فروشگاه ساز  را داشته‌اند. بهتر است از ابتدا مطمئن انتخاب کنیم.

همین الان با یک آموزش سایتساز و فروشگاه ساز  شروع کنید تا از میلیون‌ها کسب‌وکار اینترنتی دیگر جا نمانید.

این مطلبو برای دوستت ارسال کن


https://pasajet.ir/fa/main/blog-post/3607
مقالات و مطالب مرتبط

مهمترین عوامل موثر بر موفقیت یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی چیست؟

مهمترین عوامل موثر بر موفقیت یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی چیست؟ یک وب سایت فروش آنلاین محصولات آرایشی به شرطی می‌تواند در عرصه تجارت الکترونیک موفق باشد که : سئوی قوی داشته باشد و با محتوای دست اول و کیفی، بتواند با رتبه بالا، هنگام سرچ کاربران درباره انواع محصولات آرایشی، در صدر نتایج گوگل، پیدا شود. عکسبرداری با کیفیت و متحدالشکلی از محصولات در سایت درج شود. چون تنوع محصولات در عرصه لوازم آرایشی بالاست کاربر بتواند با پارامترهای متنوعی سرچ و فیلتر داشته باشد و با کمترین کلیک به کالای آرایشی دلخواهش برسد.

ویژگی طراحی سایت و مناسب ترین سایت فروشگاهی آرایشی و بهداشتی . طراحی سایت آسان

طراحی سایت آرایشی و بهداشتی رایگان برای داشتن بهترین سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز است تا امکاناتی را در طراحی سایت خود ایجاد کنید. در این بخش به تعدادی از مهم ترین از این امکانات می پردازیم. امروزه رقابت زیادی در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی وجود دارد؛ به همین دلیل صاحبان فروشگاه ها و برندها تلاش می کنند تا به نحوی خود را به مردم معرفی کنند. یکی از شیوه های جذب مشتری بیشتر، فعالیت در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی است. اما ساخت فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی به تنهایی نمی تواند کاربران را به سمت شما جذب کند؛ زمانی می توانید در ذهن مردم جا بگیرید که درنتایج گوگل دیده شوید. این کار تنها با سئو و بهینه سازی سایت امکانپذیر است. سئو به شما کمک می کند تا با بهبود وضعیت سایتتان و تولید محتوای جذاب، محصولات و برندتان را در اینترنت معرفی کنید. در واقع سئو یک سایت نوعی بازاریابی با هزینه بسیار کمتر و نتیجه طولانی مدت است. اگر قصد دارید در نتایج اولیه گوگل دیده شوید، حتما از مشاوره سئو استفاده کنید. گروه طراحی وب طراحی سایت با پاساجت علاوه بر طراحی فروشگاه اینترنتی، در زمینه سئو نیز به شما خدمات ارائه می کند.

چرا طراحی سایت و چطور سایت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی کنیم؟

روش طراحی سایت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی ؟ همانطور که گفته شد فروش اینترنتی لوازم آرایشی، تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی این حوزه داشته است. بسیاری از مخاطبین سایت های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی، خانم ها هستند. با فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی این امکان فراهم می شود تا مشتریان بتوانند به مقایسه و انتخاب محصول مدنظرشان بپردازند. در ادامه به شما میگوییم که چرا طراحی سایت آرایشی مورد اهمیت است.

هنوز قانع نشده اید ؟ امتحانش مجانیه
رایگان تستش کنید