فهرست مطالب و مقالات

صفحه 1

طراحی سایت و مطالب خواندنی

چرا داشتن دامنه خوب در طراحی سایت مهمه؟

چرا داشتن دامنه خوب در طراحی سایت مهمه؟ انتخاب دامنه در طراحی سایت برای سایت شما در اولین نگاه مثل انتخاب نام برای فرزندتان است. به همون دقتی که به نام فرزندتان اهمیت میدین که فردا بزرگ میشه و اسم خوب اهمیت داره ، کسب و کار شما هم میتونه بزرگ بشه و نام برندش خیلی اهمیت داره . نحوه انتخاب نام دامنه در طراحی سایت یکی از بزرگترین و مهم ترین سوالاتی که می تواند در محبوبیت و کسب درآمد یک وب سایت موثر باشد، انتخاب نام دامنه در طراحی سایت یا همان نام دامین مناسب می باشد که شاید در ابتدای هر پروژه ای کمی عجولانه انجام شود و در انتخاب آن نکات مهم را رعایت نکرده باشید که طبیعتا می تواند در عدم پیشرفت وب سایت شما دخیل باشد.

طراحی سایت و مطالب خواندنی

طراحی سایت = شغل پردرآمد

طراحی سایت = شغل پردرآمد با توجه به شرایط اقتصاد تورمی موجود در کشور همگی به دنبال درآمد بیشتر هستیم و این کاملا طبیعی است. دغدغه رشد و پیشرفت از زمان انسانهای اولیه با ما بوده و با پیشرفتهای بشری ارتقا یافته و سطوح بالاتری را هدف گرفته است. احتمالاً شما هم مثل خیلی‌های دیگه دنبال شغل پردرآمد هستید و توی اینترنت جستجو می‌کنید تا شاید شغلی رو پیدا کنید که خاص باشه، با شرایط شما همخونی داشته باشه و بشه روش حساب کرد! باور کنید هر چقدر در گوگل شغل‌های پردرآمد، ایده‌های پولساز، درآمد میلیونی، راز میلیاردر شدن و... رو جستجو کنید، هیچ شغلی رو پیدا نمی‌کنید که براحتی برای شما درآمد میلیونی با سود خالص داشته باشه!

طراحی سایت و مطالب خواندنی

فیلترینگ و ایران اکسس شدن چه مسائلی پیش آورده و سایت های داخلی وقتی روی سرور ها ایران اکسس میشوند چه میشود؟

پس از ایران اکسس شدن کامل و داخلی و ملی شدن اینترنت حتی با وی پی ان به اپلیکیشن ها و سایت های خارجی هم دسترسی نخواهیم داشت؟!

طراحی سایت و مطالب خواندنی

چگونه درآمد ثابت و مادام العمر داشته باشیم؟

در دنیای اقتصاد و بازار مشتریان به چند نوع تقسیم می شوند که متاسفانه در فرهنگ و زبان فارسی به تمام آنها مشتری می گوییم ولی در ذات و نوع برخورد به طور با هم متفاوت هستند.

طراحی سایت و مطالب خواندنی

در این شرایط و اوضاع اقتصادی چیکار کنم> با فیلترینگ اینستاگرام چیکار کنم؟

تمام اين مراحل را ابتدا خودتان قدم به قدم انجام بدهيد .حتما خودکار وکاغذ کنارتان باشد تا موارد را يادداشت کنيد. ابتدا وضعيت کاري و مالي و شغل و مهارت های خودمان را مينویسیم. آيا درآمد فعلي هزينه هايتان را مي دهد؟ خوب حالا اگر بهت یک فرصت انتخاب بدهند از یک شغل چه انتظاراتی دارید؟

هنوز قانع نشده اید ؟ امتحانش مجانیه
رایگان تستش کنید